nuripaşa tesisatçı

Nuripaşa tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, makineli petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmetlerimiz mevcuttur. Her sene kirlenen petek içi suların ilacının en iyi formülünü bünyesinde barındırmaktadır. Kazan dairesinden basılan ve sonbahar aylarına doğru peteklere aktarılan sular yüzde yüz temiz olsa bile petek içinde kireç üretilmesinden durulması imkansızdır. Biz bu sorunla mücadele içerisinde tüm sorun oluşturan faktörleri bir arada tahliye boruları ile çıkartarak evinizdeki tuvalet sistemleri ile gitmesini sağlıyoruz. Bir havlupan veya kombiye dair hattı kullanmamız petek içindeki sıcaklığın tüm yüzeylerden oda içine dolması için son derece yeterlidir ve eğer ki doğal gaz kullanımında bireyselseniz kesinlikle tasarruf edebilirsiniz.

Nuripaşa Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu Nuripaşa tesisatçı noktasal olarak sızıntı oluşturan bölgeleri bulabiliriz. Test pompaları yardımı ile örneğin mutfak bataryasına doğru giden suyu kontrol ve analiz edebiliriz. Eğer ki problem biraz kokulu ise atık su geçen sıhhi tesisat birimlerinde su kaçağı tespiti elemanlarımız kameralar ile görsel temasa geçecek ve hızlıca yerlerini bulacaktır. Bunun için sifonun bir miktar açılması ve suyun ne yönde girdap yaptığı yani daha yavaşladığı gibi görüntüleri incelemek tek başına bile yeterli olmaktadır. Garantili kaçak bulma işlemlerinin öncüsüyüz ve tesisat farklılığı yer almaksızın hepsinde çalışmalar yapmaktayız.

Nuripaşa tesisatçı olarak yoğun kir altındaki tüm giderleri rahatlatmaya çalışıyoruz. Atıklar için en iyi yapılabilecek kenetlenmiş durumuna son vermek ve onları parçalamaktır. Zaten ondan sonra hemen yok olacaktır. Örneğin, döner başlıklı sistemimiz ile atığın en dibine geçebilecek kadar etkiliyiz. Kamera ile zaten en baştan sona kadar takip yapılıyor ve boru zedelenmesinin önüne geçiliyor. Geriye kalan cihaz kolu ile baskı oluşturmak ve gider içine ayrışmalarını sağlamak ve sürekli göreve hazırız. Tıkanıklık açma servisimiz sizin için 7/24 hizmet vermektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55