seyitnizam petek temizliği

Seyitnizam petek temizliği firması olarak ısınmayan petekleri eski verimine kavuşturmak için robotlu petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Kış aylarının en büyük sorunlarından biri peteklerin verimli şekilde çalışmayarak ev veya iş yerlerinin yeterli ısınmama problemidir ki genellikle çözümü basit olmasına rağmen ilgilenilmemektedir. Petekler uzun süre temizlenmediğinde içerisinde ki durağan su tortulanmaktadır. Uluşan tortular zamanla suyun düzenli akmasını engellemekte olup, peteğin ısısını düşürmektedir. Zeytinburnu ilçesinde de bu duruma sıkça rastlanmaktadır. Bu ilçede bulunan özellikle eski binalarda su ve kalorifer tesisatı nemlenmeden dolayı çürümektedir. Oluşan çürüme boru içinde parçacıkların dökülmesine ve çapın daralmasına neden olmaktadır. Kalorifer tesisatı içinde oluşan bu kirlenme zamanla petek ağızlarını tıkamaktadır.

Seyitnizam Petek Temizleyen Tesisatçı

Zeytinburnu Seyitnizam petek temizliği işlemleri ve kombi bakımında bizim tercihimiz her zaman teknolojik donanıma sahip olan araçlarla ilerlemektir. Cihazlarımızın her birisi son teknoloji cihaz olmakla birlikte, evinizin de herhangi bölgesine de kesinlikle zarar vermemekteyiz. Zaten işlemlerimizin her birisi de aşama aşama kendisini göstereceği için, herhangi bir sıkıntı durumunu yaşamaksızın mevcut sorunlara odaklanarak ilerlemekteyiz. Bu gibi aşamaların tamamı sayesinde de petek temizleme işlemlerini bir çırpıda ortadan kaldırma gibi bir durumu da rahatlıkla gerçekleştirmiş olacağız. Burada bizler peteklerin temizliğinde tesisat sistemlerinin ilk önce üst kısımlarını, sonrasında da alt kısımlarını temizleriz. Yani petekleri detaylıca temizleyerek ilerleyeceğimiz için de herhangi bir sorun yaşama olasılığınız da önüne geçmesini başarmış olacağız.

Seyitnizam petek temizliği işi yapan firmamız tahmini iş süresi olarak 2 – 3 saatlik bir süre zarfında işini tamamlar. 2 – 3 saatlik bir süre içerisinde peteklerin ısıtmama sorununu ortadan kaldırabiliriz. Petek temizliği işlemlerimizde garantili olarak çalışmaktayız. Tekrar bir ısıtmama sorunu ile karşılaşmanız dahilinde 1 yıl boyunca ücretsiz olarak ev ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55