zeytinburnu maltepe tesisatçı

Zeytinburnu Maltepe tesisatçı firmamız kombi petek temizliği, kırmadan su arıza tespiti ve tıkalı gider açma hizmetleri vermektedir. Gider tıkanmasını robot cihazla açan tıkanıklık açma işlemleri yapan servisiz. Tıkalı ve taşan gider boruları için robot makine kullanmaktayız. Bunun için birkaç farklı yöntem de vardır ve hepsi de tadilat olmayan çözümlerdir. Kameralı araştırma, basınçlı su makinesi ile bulunan atıkları yıkama ve robot cihazdaki kıvrımlı tel ile açma işlemlerini kırmadan rahatlıkla sizlerin hizmetine sunmaktayız. Her türlü gider tesisatında makineli tıkanıklık açma işlemleri istiyorsanız çok geç kalmadan bizleri arayınız.

Zeytinburnu Maltepe Makineli Tesisatçı

Zeytinburnu Maltepe Mahallesi tesisatçı petek toz ve tesisat temizliği yapan petek temizliği firmasıyız. Kombinin filtre temizliğini de yapan firma olarak peteğin gerçekten kirlenip kirlenmediğini makinelerle bulabiliriz. Peteğin içerisinden alınacak bir miktar su ile bunu da zaten görebiliriz. Termal kamera ile gözlem yapabilir ve direkt aşırı soğuk petekler için peteğin kenarından bağlanacak makineyle kaloriferi yıkama gibi işlemleri de sunabiliriz. Tüm petek tesisatına erişmede kombi veya havlupan girişlerini kullanıp kimyasal ilaçla yapılacak petek yıkama işlemi sonucunda kaloriferdeki tüm kireç, pas ve tortu gibi kirleri alıp peteğinizin daha sıcak hale gelmesine yardımcı olmaktayız.

Zeytinburnu Maltepe tesisatçı duvar ve fayanstan su akmasını kırmadan bulup tamir eden su kaçağı tespiti ekibiyiz. Fayans altlarından su geliyorsa ya da duvarda bir ıslanma fark ettiyseniz tesisatta kaçak olabilir. Bunun için duvar içini dedektörler ile dıştan tarayarak en çok ses gelen yeri işaretler ve test pompaları yardımı ile basınç testlerini yaparak tespit ettiğimiz yerin onayınız dahilinde onarımına geçeriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55