zeytinburnu seyitnizam su kaçağı tespiti

Zeytinburnu seyitnizam su kaçağı tespiti kameralı cihazla su kaçak bulma ve tamiri konusunda hizmet veren Çözüm Merkezi firmamızı 0212 674 69 83 ten arayabilirsiniz. Zeytinburnu tesisatçı firmamızda kameralı tesisat kaçağı tespit cihazları ve dinleme düzenekleri kullanarak patlak veya kırık olan bölge tespit edilir Seyitnizam mahallesi için bizimle iletişime geçiniz.

Zeytinburnu seyitnizam kaçak su tespit yapan tesisat ustası kameralı sistemler kullanarak kaçak noktasını bulup tamir etmektedir. Daire tesisatında veya iş yerinde su sızıntısı varsa bizi arayabilirsiniz.

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespit Servisi

Zeytinburnu seyitnizam su kaçağı tespiti pis su borularında sızıntıları bulan firmadır. Pis su borusunda su sızıntılarını önlemek için kanal içindeki çatlama ve kırılma durumlarının araştırılması gerekir. Küvet, tuvaletin gider borusunda su sızıntısı için kamera takılarak kanal içinden görüntülerin alınması ve tesisatın neresinde hasar varsa o bölgeyi ilaç veya küçük miktarda tadilat oluşturarak borunun değiştirilmesi hayati önemdedir.

Zeytinburnu seyitnizam su kaçağı bulma banyonun yan, alt, üst duvarı, tavanında rutubet şikayetini araştıran tesisatçıdır. Araştırma kesinlikle tadilat başlangıcı olmadan yapılır. Zaten duvar içi de olsa da banyoda kaçak yapan su borularını tamamen bulan makinelere sahibiz. Rutubet kendiliğinden oluşmaz. Su borusunda sızıntı veya izolasyon şikayetleri olabilir. Nemi takip eden ve tam yerini ölçen bir cihaz ile hangi borudan geldiğini görebiliriz. Örneğin, banyoda kalitesiz su kaçıran su boruları varsa ve sıcak su tesisatına ait ise termal kamera dıştaki fayans ve duvara tutulması sonucunda tam olarak nereden sızıntı olduğunu gösterir. Doğrulamak için o alana ses takip makinesi takar ve su seslerini net olarak duyarız. Daha da doğrulamak için test pompası ile tesisatınızda yine zararsız ölçüm yaparak, ne kadar su kaybı olduğunu ve hangi tesisatta su kaçağı var gibi konuları tam olarak netleştiririz.

Zeytinburnu seyitnizam su kaçağı tespiti parkenin üstüne su çıkması şikayetini bulan firmadır. Parkenin içinden su gelmesi zemine döşenmiş veya civardaki kaçakları işaret ediyor olabilir. Su kaçak sızıntısı yerini bulmak için zemine tutulacak ses dedektörü ile gürültü varsa tam yerini eğer gürültü yoksa test pompası ile dairedeki kaçak yapan küçük sızıntıları görerek ilaç eklenmesi sonucunda tamamen düzeltilmesi mümkündür.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55