zeytinburnu sümer mahallesi tesisatçı

Zeytinburnu Sümer Mahallesi tesisatçı firmamız kırmadan tıkalı gider açma, robotla su kaçağı tespiti ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Tıkalı olan tuvalet giderini makineyle açan tıkanıklık açma firmasıyız. Gider içlerine kamerayla kırmadan bakarak yabancı maddeleri bulan firmamız sıkışmış ve bir arada duran nesneleri özel yaylar ile güçsüz hale getirmektedir. Tuvalete takılan kameralarla kısa bir araştırma gerekir. Her maddeyi aynı atık delici yayla açamayız. Atığı görür ve işe yarayacak olan çelik yayı robot cihaza takarız. Gücü de bu cihaz ile uygularız. Yay iletici özel çelik yaylar bulunmaktadır. Birleştirir ve daha derinlere ulaştırırız. Çok fazla vakit harcamadan kanaldaki tüm maddeleri tesisata zarar vermeden profesyonel bir şekilde yok etmekteyiz.

Sümer Mahallesi Kameralı Tesisatçı Telefonları

Sümer Mahallesi tesisatçı tesisat borularında su kaçağı tespiti yapan servisiz. Su borusunun patlaması ya da evinizi su basması durumlarında hızlıca bizi aramalısınız. Su vananızı kapatın ve ekiplerimizin gelmesini bekleyin. Nem ölçer cihazlar ile iç tabakaları makineler ile kontrol etmekteyiz. Damlama sorunu olan yerlerde de işe yarayacaktır. O alanlarda özel ses dedektörleri ile tarama yapıp su tesisatında onarıcı türdeki adımların yapılacağı kısmı işaretler ve çalışmalarımızı hızlıca sürdürürüz.

Zeytinburnu Sümer tesisatçı kaloriferi sökmeden garantili olarak temizleyen petek temizliği ekibiyiz. Kaloriferin sökülmesine gerek kalmadan içindeki tıkama ve soğuma yapan maddeleri özel kimyasallar ile çözünür kıvama getirip temizleyebiliriz. Havlupan ve kombi girişlerini kullanarak yoğun bir şekilde ilaç eklemesi yapıp  kirleri söker ve cihazımızın filtresinde sıkışmasını sağlarız. Odaların iyi ısınmasını sağlamak için bu çalışmamız gerekli olmaktadır. Sümer su tesisatçısı firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55