zeytinburnu telsiz tesisatçı

Zeytinburnu Telsiz tesisatçı firması olarak tıkanmış gider açma, su kaçağı bulma ve makineli kombi petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Kombide su basıncı düşmesini bulan onaran kırmadan sıcak su tesisatlarında su kaçağı tespiti yapan firmayız. Tadilat ve evin duvarının yıkılması gibi seçenekleri analiz sürecinde kesinlikte unutunuz. Su tesisatında kaçak yapan ne kadar alan varsa ısı, sıcaklık, nem faktörlü analizi yapılan bu kameralar ile duvarlara ve fayanslara tutarak yaparız. Duvar içinden kombi veya farklı sıcak su tesisatları geçiyor ve duvar içini ıslatıyor olabilir. Aslında oranın kırılmasına gerek yoktur. Daha uzaktaki bir alandan başlıyor olabilir. İşte bu cihazdaki görsel analiz ile boru tesisatı ve kaçak yerlerini görerek sonra onarım için karar almaktayız.

Telsiz Su Kaçağı Tespiti

Telsiz tesisatçı tıkanan tuvalet ve lavabo giderlerini açabilecek profesyonel tıkanıklık açma tesisat firmasıdır. Borular döşenirken, altının boş bırakılması çökmeye neden olabilir. Belki dairenizde böyle bir problem vardır. Bu yalnızca bir örnektir. Kanal içinden, dıştan bazı cihazlar ile görsel tarama yapar ve sorunu buluruz. Atık geçen katmanları da tespit ettikten sonra kanallarını içini atık parçalayarak temizleyen robot cihazdaki bazı yay ve telleri kullanırız. Atıklar ufalanır ve ne kadar çok su dökerseniz de artık eskisi gibi taşma gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.

Zeytinburnu Telsiz tesisatçı soğuk peteklerin içini sökmeden makineyle temizleyen petek temizliği servisidir. Peteklerin altı soğuk ısınmıyor neden, ne yapılması gerekir? Toz, yağlar, pislikler petek içini doldurur ve sıcak suyu iletmez. Peteklerin soğukluğunu gidermek için kanaldaki giderleri kimyasal ilaçlarla makineyle yıkamamız gerekir. Özel bir makine getirip, tüm katmanları yıkıyoruz. Kirleri söküp alıyoruz. Peteğe yalnızca temiz su ekliyoruz. Peteğe sıkışan havanın alınması, petek için verimli ayar varsa kombi bakımı, ısıtma tesisat hatalarının onarılması gibi pek çok iyileştirmeyi bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55