zeytinburnu tuvalet açıcı

Zeytinburnu tuvalet açıcı firmamız tuvalet gider borularında biriken atıkları temizlemek için tıkalı tuvalet açma servisleri vermektedir. Ekiplerimiz tıkalı tuvalet gideri açma işlemlerinde kesinlikle kırma dökme işlemi olmadan tuvaletlerdeki fayansları kırmadan, tuvalet atık borusuna giderlere zarar vermeyecek düzeyde makineler kullanmaktayız. Çalışmamızın sonrasında tekrar aynı sorunların yaşanma ihtimali yoktur. Biz sizleri güvence altında tutmak için memnun kalmazsanız tekrardan sizlere destek olabilecek garanti işlemlerimizi de sunmaktayız.

Zeytinburnu Tuvalet Açan Usta

Zeytinburnu tuvalet açıcı gider borularına yapışan maddeleri yıkayarak temizlemekteyiz. Farklı açıcı ürünler sürtünme yolu ile içten ufak çatlaklara yol açabilir. Yalnız gider içlerinin görülmemesi bir sorundur. Çünkü ne kadarlık maddenin orada kaldığı önemlidir. Örnek verecek olursak atık borusunun alt kenarında bir yapışkan atık oluştu ve onu da tel yardımı ile temizleyen bir firma ile anlaştınız. Bir kısmı alınır ve bir bölümü kalır. Orada haftalar sonra tekrardan bir tuvalet tıkanması sorunu oluşabilir. Biz ise kameralı cihazlarla görsel bir şekilde tespit ve atıkların tamamen gitmesini sağlayacak şekilde hassas olarak konuya yaklaşıyoruz. Plastik kanalları kırmadan içine bir hortum yerleştirir ve su gönderilmesi ile bir nevi yıkama çalışması yaparız. Gönderilen su asla fazla değildir, yeteri kadar kullanır ve basınçlı olmasından dolayı çarptığı kısımda atığı yerinden oynatır ve hemen uzaklaştırır. Kesin ve kalıcı olarak lavabodan suyun geri gelmesi problemine çözüm arıyorsanız, bizi arayınız.

Zeytinburnu tuvalet açıcı tuvaletlerde suyun geri sıçraması ve tuvalet etrafında lağım suyu taşması gibi durumlarda gider açma yani kanallardaki pisliklerin özel cihaz ile temizlenmesini öneriyor. Bu metotların yan etkileri olmaması ve hemen yapılabilir çalışmalar arasında yer alması her zaman bizi aramaktan çekinmemenizi göstermektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55